Bizimle İletisim Kurun
+90-850-111-1111

Hakkımızda

” Kurumsal Çözümler ” sloganıyla yola çıkan firmamız 2008 yılından bu yana İstanbul’da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

2008 yılında kurulan DEMO LTD ŞTİ İstanbul ve yakın illerde bir çok firma ile çalışmış 21. yüz yılın teknoloji nimetlerini müşterilerine ulaştırmıştır.

DEMO LTD ŞTİ adını Bilgisayar ve Yazılım Teknolojilerinden alan firmamız Kurumsallık çizgisini bozmadan küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere hizmet götürmeyi amaç edinmiştir.

2011 yılına kadar sadece web tasarım ve yazılım hizmetleri veren DEMO LTD ŞTİ 2012 yılında ekibini ve sistemini yenileyerek kurumsal firmalara ve kamu kurumlarına yüksek kalitede profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiş, müşteri odaklı çalışan bir dijital reklam ajansı haline gelmiştir.

Her geçen gün müşterilerinden aldığı desteği işine yansıtan DEMO LTD ŞTİ ekibi büyüyerek, emin adımlarla sektörde varlığını kanıtlamış, 1600’den fazla müşterisine hizmet götüren bir firma olmuştur.

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken, Byteknoloji de her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bu güne, DEMO LTD ŞTİ ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir.